Матраси Популярні
  Матраци недорогі
  Тонкі від 600 грн
  Сонлайн знижка10%
  Велам
  Безпружинні
  Sleep&Fly ЕММ
  Come-for
  Maтролюкс
  Футони EUROSLEEP -40%
 
  Матраси Особливі
  Круглі тонкі матраци
  Круглі матраци
  Каркасні матраци
  Дитячі матраци
  Лляні матраци
  Медичні матраци
  Розпродаж
  Неолюкс
 
  МАТРАСИ ЄЛІТНІ
  Олімпік
  Evolution пружинні
  Organic пружинні
  DoctorHeal безпружинні
  Dormisan безпружинні
  Take&Go безпружинні
  Bamboo безпружинні
  NOBLE безпружинні
 
  Каркас-ліжка
  Металеві (каркаси)
  Дерев'яні ( каркаси)
  Просте рішення
 
  Ліжка
  Ліжка дерев'яні
  Ліжка двуярусні
  Розкладачки
  Ліжка дитячі
  Комоди
 
  Аксесуари
  Наматрацники
  Круглі наматрацники
  Ковдри
  Підматрацники
  Подушки
  Для тварин
  Не спиться ?
 
 

Дерев'яні каркаси для ліжка від «АС-Матрац»

Дерев'яні каркаси для ліжка від «АC-Матрац»

Якщо ви вирішили внести новизну в інтер'єрі своєї спальні, то необов'язково робити перестановку або міняти шпалери. Іноді досить просто купити дерев'яний каркас для ліжка . Це перше що вам буде необхідно для зручного і комфортного сну, а це і є найголовнішою функціональної «обов'язком» для спальні. Ми пропонуємо вам асортимент дерев'яних каркасів для ліжок за найвигіднішими цінами.

 

Вибирайте в нашому каталозі і телефонуйте консультантам за телефонами " Viber " (097) 32-79-706 , (050) 831-62-81 .

 

Що таке дерев'яний каркас для ліжка?

Ще його називають ортопедичним каркасом, саме тому набагато зручніше і краще для вашого здоров'я придбати саме такий каркас і матрац до нього. Чому? Все дуже просто!

Особлива конструкція ламелей і прямокутного дерев'яного корпусу дозволяє створити ідеальне спальне місце і дає можливість повноцінного здорового відпочинку. Якщо розташувати на такому ліжку ортопедичний матрац, то ваш хребет вдячно відгукнеться і не буде турбувати болями і втомою після робочого дня.

Також варто відзначити, що дерево, з якого виготовлений каркас, повністю забезпечує екологічність такого спального місця. Воно буде не тільки зручним, але і повністю безпечним для вашого здоров'я і навколишнього вас атмосфери.

Переваги дерев'яного каркаса для ліжка.

 1. Ергономічність спального місця забезпечується продуманою конструкцією. Пружні ламелі на каркасі гарантують природне положення хребта уві сні, особливо, якщо посилити цей ефект ортопедичним матрацом і подушкою. Ламелі і каркас створені таким чином, що матрас не провисає, а навпаки підтримує правильне положення тіла.
 • Дерев'яний каркас для ліжка надійний і довговічний. Якісне виготовлення і перевірені вітчизняні виробники - це наш пріоритет в роботі, який завжди виправдовується вдячністю покупців. Міцність забезпечується рівномірним навантаженням по всій поверхні і технологічно правильно обробленої деревиною.
 • Ваше тіло під час сну буде «дихати» завдяки вільній циркуляції повітря. Ніякої пилу і застояного запаху ви не почуєте, бо відстань між ламелями не дає їм затримуватися.
 • У вас завжди буде можливість змінити жорсткість вашої ліжка за рахунок додаткових ламелей, які можна вставити в конструкцію.
 • Купити дерев'яний каркас для вашої ліжка буде найправильнішим рішенням, тому що натуральність використаних матеріалів і правильність конструкції забезпечать спокійний сон і здоров'я вашого тіла.


  Матраци Sleep&Fly
   
  Каркас-ліжка
   
  Дитячі ліжка
   
  Ліжка
   
  Ліжка двухярусні
   
  Раскладачки
   
  Подушки