Матраси Популярні
  Матраци недорогі
  Тонкі від 600 грн
  Сонлайн знижка10%
  Велам
  Безпружинні
  Sleep&Fly ЕММ
  Come-for
  Maтролюкс
  Футони EUROSLEEP -40%
 
  Матраси Особливі
  Круглі тонкі матраци
  Круглі матраци
  Каркасні матраци
  Дитячі матраци
  Лляні матраци
  Медичні матраци
  Розпродаж
  Неолюкс
 
  МАТРАСИ ЄЛІТНІ
  Олімпік
  Evolution пружинні
  Organic пружинні
  DoctorHeal безпружинні
  Dormisan безпружинні
  Take&Go безпружинні
  Bamboo безпружинні
  NOBLE безпружинні
 
  Каркас-ліжка
  Металеві (каркаси)
  Дерев'яні ( каркаси)
  Просте рішення
 
  Ліжка
  Ліжка дерев'яні
  Ліжка двуярусні
  Розкладачки
  Ліжка дитячі
  Комоди
 
  Аксесуари
  Наматрацники
  Круглі наматрацники
  Ковдри
  Підматрацники
  Подушки
  Для тварин
  Не спиться ?
 
 

Дерев'яний каркас-ліжко з дуба від «АС-Матрац»

Дерев'яний каркас-ліжко з дуба від «АC-Матрац».

Коли ви купуєте каркас-ліжко, то одним з головних умов покупки є її безпеку для здоров'я. Тому ідеальним варіантом буде купити дерев'яний каркас-ліжко з дуба . Це не тільки просте, але і економічне рішення, яке дозволить придбати спальне місце абсолютно ергономічне і при цьому в класі «люкс». Пропонуємо вашій увазі на вибір каркаси дерев'яні з дуба в нашому каталозі.

Вибирайте сподобалися варіанти і телефонуйте нашим консультантам за телефонами " Viber " (097) 327-97-06, (050) 831-62-81 .

 

Елітний дерев'яний каркас-ліжко з дуба. Переваги.

Дуб завжди вважався елітної деревиною, але таке придбання буде не просто ознакою ексклюзивності і гарного смаку. Це ще й довговічна покупка, тому що дубові меблі може служити не одне десятиліття, а іноді стає справжнім надбанням цілих сімей. Тому щодо каркаса з цілісного масиву дуба, ви можете бути впевнені в його надійності і міцності.

Обробка за сучасними технологіями, яка забезпечує необхідну вологість і правильну геометрію всієї конструкції. Деревина пройшла необхідні етапи під час виготовлення і не буде тріскатися, міняти свою геометрію або відволожуватися. Що також додає довговічності вашої покупки.

Ми працюємо тільки з виробниками, тому вартість дубового каркаса для ліжок не буде спустошує для вашого бюджету. Швидше навпаки, ви зможете значно заощадити і придбати по-справжньому якісний продукт. Крім того, в разі поломки або шлюбу, чого ще ні разу не траплялося в нашій практиці, вам не потрібно буде нудитися в очікуванні відповіді від закордонних постачальників. Ви зможете повернути або відремонтувати своє спальне місце з нашою допомогою в найкоротші терміни.

Абсолютна екологічність і безпеку для здоров'я - це також одна з причин покупки дубового каркаса для ліжка. Деревина завжди вважалася особливим матеріалом для меблів і обробки, а дуб одним з кращих її представників. Ця порода здатна не тільки довгий час зберігати свої природні якості, а й очищати повітря навколо себе, а також виділяти особливі речовини, які зміцнюють здоров'я.

Купити дерев'яний каркас-ліжко з дуба - це правильне рішення для тих, хто віддає перевагу якості, ексклюзивність, а також довговічність в своєму будинку. Ви зможете спокійно відпочити і виспатися на комфортній і зручній ліжка!

Матраци Sleep&Fly
 
Каркас-ліжка
 
Дитячі ліжка
 
Ліжка
 
Ліжка двухярусні
 
Раскладачки
 
Подушки