Матраси Популярні
  Матраци недорогі
  Тонкі від 600 грн
  Сонлайн знижка10%
  Велам
  Безпружинні
  Sleep&Fly ЕММ
  Come-for
  Maтролюкс
  Футони EUROSLEEP -40%
 
  Матраси Особливі
  Круглі тонкі матраци
  Круглі матраци
  Каркасні матраци
  Дитячі матраци
  Лляні матраци
  Медичні матраци
  Розпродаж
  Неолюкс
 
  МАТРАСИ ЄЛІТНІ
  Олімпік
  Evolution пружинні
  Organic пружинні
  DoctorHeal безпружинні
  Dormisan безпружинні
  Take&Go безпружинні
  Bamboo безпружинні
  NOBLE безпружинні
 
  Каркас-ліжка
  Металеві (каркаси)
  Дерев'яні ( каркаси)
  Просте рішення
 
  Ліжка
  Ліжка дерев'яні
  Ліжка двуярусні
  Розкладачки
  Ліжка дитячі
  Комоди
 
  Аксесуари
  Наматрацники
  Круглі наматрацники
  Ковдри
  Підматрацники
  Подушки
  Для тварин
  Не спиться ?
 
 

Як вибрати тонкий матрац для дитини.

Вибираємо тонкий матрац для дитини.

Завжди буде актуальним вислів про те, що здоров'я треба берегти ще змолоду. Тому правильно підібраний матрац в дитячу ліжечко - це не просто слова, а турбота про здоров'я вашої дитини для його нормальної майбутнього життя. Постава, правильна робота всіх органів і повноцінний відпочинок, необхідні для росту і розвитку наших дітей. Тому для поліпшення сну і комфорту спального місця рекомендується придбання Топпер або тонкого матраца. Як правильно його підібрати і на що звернути увагу - читайте в нашому матеріалі.

Важливі пункти при виборі тонкого матраца для дитини.

Для початку слід враховувати кілька факторів:

 1. Розміри матраца. Його слід підібрати в точності з розмірами спального місця або існуючого матраца. Якщо він буде більше або менше, то бажаного комфорту складно досягти: топпер буде згортатися або міняти місце розташування під сплячою дитиною і не дасть йому нормально спати.
 • Матеріали, з яких він виготовлений. Існує кілька основних матеріалів: пінополіуретан, латекс, кокосова койра. Всі вони спеціально створені для комфортного сну і повністю відповідають вимогам безпеки щодо здоров'я дитини. Вибір за вами!
 • Здатність пропускати повітря. Всі перераховані вище матеріали мають властивість, яке необхідно для нормальної циркуляції повітря під тілом дитини.
 • Простий і швидкий відхід, стійкість до забруднень. Діти - це постійний рух і непередбачуваність, тому краще буде, якщо ваш матрац легко відчистити від плям різного походження. Також зверніть увагу на те, щоб в вашому матраці був знімний наматрацник, який легко стирається в пральній машинці.
 • Ортопедичні здатності. Тут матрац вибирається залежно від віку дитини. Для самих маленьких до 2-х років підійде жорсткий тонкий матрац з кокосової койри. Він дозволить правильно розвиватися хребту і іншим органам. Діткам постарше рекомендується вибирати безпружинний матрац середньої або високої жорсткості. Пружинний матрац можуть перешкоджати сну і розвитку і росту хребта.
 • Безпека. Не варто довіряти тільки органо-лептіческіе враженням від матраца. Попросіть у продавця сертифікати якості та безпеки на зацікавив вас товар. У нашому магазині вам нададуть їх без уповільнень і проконсультують щодо складу Топпер.
 • Матраци Sleep&Fly
   
  Каркас-ліжка
   
  Дитячі ліжка
   
  Ліжка
   
  Ліжка двухярусні
   
  Раскладачки
   
  Подушки