Матраси Популярні
  Матраци недорогі
  Тонкі від 600 грн
  Сонлайн знижка10%
  Велам
  Безпружинні
  Sleep&Fly ЕММ
  Come-for
  Maтролюкс
  Футони EUROSLEEP -40%
 
  Матраси Особливі
  Круглі тонкі матраци
  Круглі матраци
  Каркасні матраци
  Дитячі матраци
  Лляні матраци
  Медичні матраци
  Розпродаж
  Неолюкс
 
  МАТРАСИ ЄЛІТНІ
  Олімпік
  Evolution пружинні
  Organic пружинні
  DoctorHeal безпружинні
  Dormisan безпружинні
  Take&Go безпружинні
  Bamboo безпружинні
  NOBLE безпружинні
 
  Каркас-ліжка
  Металеві (каркаси)
  Дерев'яні ( каркаси)
  Просте рішення
 
  Ліжка
  Ліжка дерев'яні
  Ліжка двуярусні
  Розкладачки
  Ліжка дитячі
  Комоди
 
  Аксесуари
  Наматрацники
  Круглі наматрацники
  Ковдри
  Підматрацники
  Подушки
  Для тварин
  Не спиться ?
 
 

Поради щодо вибору ортопедичного матраца для чоловіків.

Поради щодо вибору ортопедичного матраца для чоловіків.

Для будь-якого чоловіка правильна постава і рівна спина - це не просто краса і зовнішня привабливість. Це, перш за все, показник фізичного і психологічного здоров'я. Тому що впевнений в собі чоловік не може бути згорбленим, у нього розправлені плечі, і він притягує до себе увагу оточуючих гордою поставою.

Тому вибір матраца для чоловіка - це не менш важливо, ніж для жінки. Сон і відпочинок є головними складовими нормального функціонування організму. А особливо, коли потрібно бути активним, розумним, сильним і здоровим господарем життя. Як правильно вибрати ортопедичний матрац для чоловіка? Чому варто звернути увагу на його наповнення та як вибрати матрац, якщо поруч з вами ніжна і тендітна жінка - читайте в нашому матеріалі.

Вибираємо матрац для чоловіка. Як це зробити правильно?

 1. Великим чоловікам, які мають масу 95 кг і більше, краще купувати матрац з високою жорсткістю. В іншому варіанті матрац прогнеться під великою вагою тіла, а хребет буде викривлятися, що погано впливає на сон. Про повноцінний відпочинок можна забути.
 • Чоловікам середнього ваги, з масою тіла до 95 кг і більше 70, краще звернути увагу на матраци середньої жорсткості. Так, ви забезпечите собі спокійний сон і правильне розташування хребта.
 • Якщо вам необхідно вибрати матрац на двоспальне ліжко, а ваша друга половинка легше вас більш ніж на 30 кг, то виберіть матрац з незалежним пружинним блоком або взагалі безпружинний. Пружини стискаються тільки в зоні тиску і тільки під того, хто там лежить. Решта пружини залишаються в початковому положенні. Таким чином, легша з подружжя не буде скочуватися на вашу сторону.
 • Визначтеся з призначенням вашого майбутнього матраца. Варіант з двоспальним ліжком ми вже розглянули вище. А ось якщо вам потрібно облаштувати спальне місце на дивані або тимчасове на підлозі, то краще придбати тонкий матрац. Його легко сховати або перевезти. На дивані він згладить всі нерівності, а на підлозі стане справжньою ліжком саме на той час, яке вам потрібно.
 • Вибирайте матрац точно за розміром ліжка. Менший буде соватися, а більший звисати з неї. В обох варіантах ортопедичний ефект і комфорт будуть втрачені.
 • Матеріал вибирайте для свого здоров'я. Зверніть увагу, чи немає у вас алергії на складові частини матраца і наматрасника. Зверніть увагу на варіанти «зима-літо», які більш практичні. Взимку - одна сторона, влітку - інша, при цьому обидві повністю виправдовують своє призначення.
 • Матраци Sleep&Fly
   
  Каркас-ліжка
   
  Дитячі ліжка
   
  Ліжка
   
  Ліжка двухярусні
   
  Раскладачки
   
  Подушки